Viktor Palmi maja

Ülemiste City uus esindushoone – Viktor Palmi maja – valmib koos linnaväljaku ja suure parkimismajaga kevadel 2020.

Võta meiega ühendust ja vaatame koos, kuidas luua parim töökeskkond sinu ettevõttele!

Tule parimasse töökeskkonda!

Ülemiste Citys Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal asuv Viktor Palmi maja on oluliseks maamärgiks kõigile kesklinna poolt linnakusse sisenejatele.

Väljapaistva fassaadiga 12-korruselisele büroohoonele annavad aktsenti perimeetris spiraalselt ülespoole astuvad suured klaaspinnad. Maja südame moodustab kõrge esimene korrus, kus asuvad fuajee, vastuvõtulaud ning toitlustus- ja kaubanduspinnad. Hoone idaküljelt pääseb ühendusgalerii kaudu otse 529-kohalisse parkimismajja.

Uue büroohoone lõunaküljele on kavandatud urbanistlik linnaväljak koos lippude, purskkaevu ning istumisalaga, kus saab tulevikus korraldada erinevaid üritusi.

Hoone arhitektuurilahenduse on teinud KOKO arhitektid.

Hoolikalt valitud interjöör loob õige meelolu ning tõstab töötajate loovust, efektiivsust ja tulemuslikkust. Viktor Palmi büroohoones on võimalik oma pind ise kujundada, kuid oleme loonud ka kolm sisekujunduse standardpaketti:

> Voolav Flow
> Geomeetriliste joontega Lines
> Moodsalt kihiline Blocks

Igas paketis sisalduvad: põrandakate, moodulseinad, kõrged siseuksed, WC-d, elektrilahendused ja köögimööbel koos tehnikaga.

Pakume lisaks ka töökoha kujundamise teenust, mis võimaldab kujundada büroo ja mööbli asetust tsoonide kaupa, vastavalt töötajate töö tegemise profiilile.

Viktor Palmi maja asub otse Ülemiste City Linnaväravas, tervitades esimesena, neid kes tulevad, Suur-Sõjamäe tänava poolt. Hoone on põhja-lõuna suunaline, jäädes pikema küljega Lõõtsa tänava äärde. Hoone peasissepääs avaneb lõunasse, kuhu jääb ka kavandatav urbanistlik linnapark.

Parkimine ja ligipääs

Linnaku üürnikele ja külalistele pakume hästi toimivat parkimissüsteemi koos reaalajas vabade kohtade kuvamisega nii avaparklates kui ka parkimis- majades. Viktor Palmi maja hakkab teenindama kõrvalasuv ning galeriiga ühendatud 529-kohaline parkimismaja, kus asub ka rattaparkla.

Ülemiste Citysse toovad linnaliinibussid nr. 7, 15, 45, 49 ja 65. Lisaks on linnakus tramm nr 4 peatus. Ülemiste rongijaam ja Tallinna lennujaam asuvad Viktor Palmi majast mõlemad umbes 500 m kaugusel.

Vaata reaalajas vabu parkimiskohti siit!

Söök ja jook

Ülemiste Citys asub arvukalt toidukohti vaheldusrikaste menüüdega tänavatoidust kuni fine-dining roogadeni. Siit võid leida nii hubase kohviku, linna parima aasiapärase nuudlirestorani kui ka autentse Itaalia pitsavaliku. Isegi kõige kiiremal tööpäeval leiad istekoha Eesti suurimast lõunasöögirestoranist või haarad hoopis meelepärase kaasa kioskist, toidu- või miks mitte ka veinipoest.

Valik on sinu ja valiku lihtsustamiseks oleme toonud kõik päevamenüüd ka kokku ühte kohta.

Tutvu päevamenüüdega siin!

Teenused

Oleme ettevõtetele loonud tervikliku töökeskkonna ning pakume täiendavaid äriteenuseid, mis tagavad sujuva töö 24/7.

Soovime tõsta siin töötavate inimeste elukvaliteeti teenustega, mis lihtsustavad igapäevaseid toimetusi, on abiks nii tööl kui vabal ajal ning loovad kasutajale meelerahu.

Meie linnakus on lasteaed, kool ja kõrgkool. Tervishoiukeskus ja hambaarst. Basseiniga spordklubi, ilusalong ja juuksurid. Kõik selleks, et tunneksid siin ennast hästi.

Rohkem infot teenuste kohta siin!

Sündmused

Ka tööl käimine võib olla vahva! Oled nõus? Anname parima, et Ülemiste Citys oleks tore töötada. Kontserdid, hooajalised pidustused, otseülekanded lahedatelt üritustelt, näitused, seminarid ja töötoad.

Oleme linnakus toimuvad sündmused disaininud sellisena, et need ühendaksid inimesi ja ettevõtteid. Astu julgesti uksest sisse ja osale meie üritustel, saa tuttavaks naabrite ja meiega. Ligipääs väärtuslikule infole ja uutele ideedele on garanteeritud!

Koli meie juurde ja saa kõigest osa!

Vaata sündmuste kalendrit siit!

Põrandaplaanid

Üks büroo / 4.-12. korrus / 1022 m²

Contact
office space

Kaks bürood / 4. -12. korrus / 507 m², 512 m²

Contact
office space

Neli bürood / 4.-12. korrus / ca 250 m²

Contact

Üks büroo / 3. korrus / 516 m²

Contact

Kaks bürood / 3. korrus / 255 m², 260 m²

Contact

Üks büroo / 2. korrus / 478 m²

Contact

Kaks bürood / 2. korrus / 239 m²

Contact

Võta meiega ühendust!

Kirjuta meile

Tanel Olek

Müügidirektor / Head of Sales
+372 503 7848
tanel.olek@technopolis.ee

Jätke kontaktipäring