Technopolise koostöövõrgustikud

Technopolis ühendab inimesi ja ettevõtteid. Astu julgesti uksest sisse ja osale meie üritustel, saa tuttavaks naabrite ja meiega. Ligipääs väärtuslikule infole ja ideedele garanteeritud!

We follow the guidelines and instructions provided by the global and local authorities and will continue to base our actions on those. Technopolis guidelines for COVID-19.

Kutsed üritustele e-maili teel

Need kutsed on muusika sinu kõrvadele, kui oled huvitatud koostööpartnerite leidmisest ning koostöövõrgustiku laiendamisest ning soovid olla kursis oluliste teemadega. Vali sobiv toimumiskoht.

Technopolis Business Breakfast™

Technopolis Business Breakfast™ on värske kontseptsiooniga kahetunnine hommikune üritus, mis ühendab suhtluse, hommikusöögi ja reaalsete näidetega illustreeritud ettekanded põnevatel ja päevakajalistel teemadel. Hommikuüritust korraldatakse kõikides Technopolise linnakutes ning see pakub ettevõtjatele, juhtidele ja spetsialistidele värskeid ideid ja parimaid võimalusi oma tegevuse laiendamiseks ja uute protsesside juurutamiseks. Technopolis Business Breakfast™ suhtlushommikud on avatud üritused ning osalejatele tasuta.

Technopolis Business Meetup

Technopolis Business Meetup üritustel on hea võimalus kohtuda naaberettevõtetega samast äripargist ja luua kasulikke kontakte. Vabas vormis üritus kestab umbes tunni, mille käigus saavad kohalviibijad võimaluse tutvustada ühe minuti jooksul oma ettevõtet, iseennast ja seda, mida loodetakse ürituselt leida. Sündmus on vaba sissepääsuga ja osalejatele tasuta.

Technopolis Networking

Me leiame pidevalt uusi võimalusi, et üritustel osalejad omavahel paremini tuttavaks saaksid. Technopolis Networking üritused võivad olla väikestest koosviibimistest kuni Nordic Business Forumi ühisvaatamisteni välja. Meie üritusel on lihtne luua uusi ärikontakte!

Technopolis Community

Technopolis Community korraldab vabas vormis kohtumisi samas äripargis tegutsevatele klientidele. Üritused toimuvad erinevas formaadis, nagu näiteks jõulu- ja suvepidu, jäätisekiosk, teatrikülastus, perepäev, kino, jäähokimatš jne.

What our customers have to say

Unisport

Kuoni Tumlare