4.5.
Algab 4.5.2017 9.00
Lõpeb 4.5.2017 11.00
Ürituse asukoht
Lõõtsa 6, Tallinn
Ruum
Technopolis Ülemiste, II korrus, (A või D sissepääs), Minox seminariruum

Technopolis Business Breakfast – “Esitluste koostamine ja esinemise ettevalmistamine: PowerPointi nipid”

Registreeru üritusele

Registreeru

Tere tulemast Technopolis Business Breakfast üritusele!

Esitluste koostamise oskust läheb vaja meist praktiliselt kõigil. Sel korral keskendumegi avaliku esinemise ettevalmistamise olulistele aspektidele ja räägime sellest, millele tuleks esinemise ajal kindlasti tähelepanu pöörata.

Vaatame üle ka peamised töövõtted, mis aitavad PowerPointis parmini hakkama saada ja toome mõned põnevad näited, mis „ahha efekti“ loovad.

Registreeru: https://www.lyyti.in/TPBBPowerpoint

Aeg ja koht:

Neljapäev, 4.5.2017 kell 9:00-11:00

Lõõtsa 6, A või D sisseepääs, II korrus, Minox seminariruum

Jaan Vaabel on Ülemiste Citys asuva koolitusfirma „IT Koolitus“ koolitaja.  Jaani peamisteks koolitusvaldkondadeks on Microsoft Office põhiprogrammid (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ja OneNote), aga samuti vabavaralised kontoritarkvara lahendused (OpenOffice, LibreOffice) ning peamiste operatsioonisüsteemide (Windows, Linux, Mac) kasutajakursused. Lisaks viib Jaan läbi IT kasutajatoele suunatud klienditeenindusalaseid koolitusi ning jagab meelsasti kogemust, kuidas hästi esineda. Jaan on olnud vastutav mitmete koolitusprogrammide läbiviimise, koolitusmaterjalide ning õppejuhendite koostamise eest.

Technopolis Business Breakfast ürituste eesmärgiks on pakkuda Ülemiste City linnakus asuvate ettevõtete töötajatele võimalusi uute teadmiste saamiseks, kogemuste vahetamiseks ja omavaheliseks kohtumiseks. Technopolis Business Breakfast üritused toimuvad kõigis Technopolise linnakutes Soomes, Rootsis, Norras, Venemaal, Leedus ja Eestis.

Olete oodatud!

 • Technopolis Ülemiste AS
  Lõõtsa 6 (A või D sissepääs)
  +372 5912 8990
  Juhised
 • Klienditeenindus
  +372 5912 8990
 • Konverentsiteenused
  +372 5886 6286
Tallinn

Ülemiste

Technopolis Ülemiste pakub sobivaid bürooruume erineva suurusega ettevõtetele. Ükskõik, kas sinu ettevõte vajab pikaajalist kontorit või eelistab paindlikku tööruumide kasutamist, meie teeme töö tegemise võimalikult mugavaks ja …