4.6.
Algab 4.6.2020 11.00
Lõpeb 4.5.2020 12.00
Ürituse asukoht
Ruum
@home @theoffice
Health

Ülemiste City Live: Tagasi tööle juhtidele

Registreeru üritusele

Registreeri hiljemalt 04.06 kell 10.00
Registreeru

Ülemiste City Live: Koos edasi! 🚀
Veebiseminar #7

Eriolukord on läbi ning aeg on turvaliselt tagasi tööle naasta! Sel korral keskendume teemadele, mis praeguses olukorras on kõige olulisemad ettevõtete juhtidele ja personalijuhtidele oma meeskondade juhtimisel.

✔️ Viirusega seoses on liikvel väga palju infot, spekulatsioone, müra ja desinformatsiooni. Mida me ikkagi hetkel sellest viirusest, selle levikust ning mõjust inimestele teame?
✔️ Viirus ja hirm viiruse ees on kaks erinevat asja. Hirmud üksikisiku, perekonna, töökollektiivi ja ühiskonna tasandil. Millest hirm tuleneb ning kuidas sellest vabaneda?
✔️ Ühiskonnas on lühikese ajaga paljud kirjutatud ja kirjutamata reeglid pea peale keeratud. Kuidas saavad tööandjad oma tegevused taaskäivitada ilma töötajate ja klientide tervist ohtu seadmata?

👉 Nendele küsimustele vastavad TÜ viroloogia professor Andres Merits, kliiniline psühholoog Hannes Kuhlbach, Maksu- ja Tolliameti sisekommunikatsiooni juht Agnes Suurmets-Ots ning Qvalitase töötervishoiuteenuste valdkonna juht Katriin Kade.

Üritus on TASUTA, kuid vajalik on registreerimine!

 • Technopolis Ülemiste AS
  Lõõtsa 6 (A või D sissepääs)
  +372 5912 8990
  Juhised
 • Klienditeenindus
  +372 5912 8990
 • Konverentsiteenused
  +372 5886 6286
Tallinn

Ülemiste

Technopolis Ülemiste pakub sobivaid bürooruume erineva suurusega ettevõtetele. Ükskõik, kas sinu ettevõte vajab pikaajalist kontorit või eelistab paindlikku tööruumide kasutamist, meie teeme töö tegemise võimalikult mugavaks ja …