Restoran Dvigatel

Restoran Dvigatel on avatud tööpäeviti kell 8.00 – 17.00. Lõuna kell 11.00-14.00 (Bistroos kuni 14.30) aadressil Lõõtsa 6 (A ja D sissepääs).

Menüü:

– Päevamenüü Restoran Dvigateli Facebooki lehel: https://www.facebook.com/RestoranDvigatel

Restoran Dvigatel asub 1800 m² suurusel pinnal ning mahutab korraga sööma üle 500 inimese.

Restoranis pakutakse erinevas hinnaklassis roogasid. Cafe Triomphe serveerib pagaritooteid ja sooje võileibu hommikust kuni tööpäeva lõpuni. Bistroo pakub lõunaks suppe ja praade. Grill&Chill ja Piccolo alades valmivad otse kliendi silme all grillitud lihatooted, burgerid, mereannid, salatid, pastad ja pitsad.

Restoran Dvigatel on suurepärane koht ka mitmesuguste ürituste korraldamiseks ja nii suurte kui ka väiksemate sündmuste tähistamiseks. On ruumi, kus end mõnusalt tunda ja on, mida nautida. Võimalus on ühendada suviseid üritusi kõrval asuva pargiga.

Restoran Dvigateli nimi viitab selles piirkonnas asunud samanimelisele tehasele. Restorani opereerib maailma suurim toitlustuskontsern Sodexo.

Sodexo asutati 1966. aastal Prantsusmaal Marseille’s Pierre Bellon’ poolt ning tänaseks on sellest saanud maailma juhtivaid elukvaliteeti parandavaid teenuseid osutav ettevõte. Enam kui 40 aasta vältel on Sodexo laienenud 80 riiki üle maailma ning pakub ligi 428 000 töötaja abil klientidele unikaalseid teenuseid.

Sodexo teenindab enam kui 75 miljonit klienti päevas. Tänu sellele kogemusele on ettevõte võimeline arendama teenuseid, mis tõstavad inimeste heaolu, suurendavad nende efektiivsust ning aitavad ettevõtetel ja organisatsioonidel parandada igapäevaseid tööalaseid saavutusi.

Kontakt

Sodexo OÜ
Lõõtsa 6, 11415 Tallinn, Estonia
Tel. +372 568 446 93