Töökoha kujundamine, kolimine ja mööbel

Töökoha oskuslik kujundamine on olulisem kui arvad. Lärmakas avatud büroo või üksildane boks? Tänapäeval – mitte kumbki. Luba end juhatada moodsa planeeringuga töökohta. Teame, kuidas töökoht tööle panna.

Koos töö iseloomu muutumisega tekib järjest rohkem pooltühje kalleid büroosid. Ajast ja arust ruumilahendused avaldavad negatiivset mõju töö efektiivsusele. Lahendus peitub multifunktsionaalses büroos.

Töötajate rahulolu ja tööviljakus on töökoha omadustega otseselt seotud. Funktsionaalse töökeskkonna planeerimine algab konkreetsete tööprotsesside ja töötajate profiilide koostamisega.

  • Millised inimesed teil töötavad?
  • Kas nad vajavad töötamiseks vaikust ja rahu?
  • Millist rolli mängib omavaheline suhtlus ja ka seda tuleks suurendada või juhtida?
  • Kuidas toetada keskendumist või koostööd eeldavat tööd?

Rajame intelligentseid ruumilahendusi, mis on toeks meie klientide edule. Meie otsused on jätkusuutlikud juba kujundusfaasis ja võimaldavad saavutada toimivaid ja soodsaid lahendusi.

Meie mööbel ja kolimisteenus muudab büroovahetuse lihtsaks. Muudame ja möbleerime teie uue või juba olemasoleva büroo ning oleme abiks ka tegeliku kolimise faasis.

Kolime teie firma Technopolis Ülemiste uude või laiendatud büroosse. Inventeerime vana mööbli ja vastavalt vajadusele hangime juurde uut. Kõik toimetatakse otse teie uude büroosse.

Millele pöörata töökoha kujundamisel tähelepanu ehk kuidas soodustada:

  • uusi töötamise viise
  • ideeloomet
  • ärikeskkonna kiireid muutusi

Suudame mõelda väljaspool raame ja pakume lahendusi sõltumata büroo suurusest, kujundades nii ühetoalisi kui sadadesse ruutmeetritesse ulatuvaid büroosid.

Töökoha kujundamise juhis – kuidas luua funktsionaalne ja efektiivne töökeskkond

Koos töö iseloomuga muutuvad ka töökeskkonnale esitatavad nõudmised. Kujundad käesoleva juhise abil oma töötajatele paindliku ja efektiivse töökeskkonna. Palume e-maili aadressi, kuhu vajalik link saata.

.

Mööbel ja kolimine

Meie kaudu soetatud büroomööbel ja kolimisteenus muudab büroovahetuse lihtsaks. Muudame ja möbleerime teie uue või juba olemasoleva büroo ning oleme abiks ka tegeliku kolimise faasis.

Kolime teie firma Technopolise uude või laiendatud büroosse. Inventeerime vana sisustuse ja vastavalt vajadusele hangime juurde uut. Uus mööbel tarnitakse otse teie büroosse.

Isku, Standardi, Softrend’i, Elke Mööbli ja Brainteam’i büroomööbli hinnad Technopolis Ülemiste kaudu tellides on kuni 30% tavahinnast soodsamad.

Hinnapakkumised ja täpsem info meie mööbli- ja kolimisteenustest: tallinn@technopolis.ee

Kasuta kolimise hõlbustamiseks meie koostatud kontrollnimekirja.

Meie kontrollnimekiri aitab meeles pidada, mida teha kolimise eel, ajal ja järel. Laadi alla tasuta “Kontrollnimekiri – kuidas edukalt firmat kolida.pdf” (pdf 5,5 mb).