Töökohalahendused

Technopolise töökohalahendused on teenus kõikidele ettevõtetele, kes soovivad tõhusamalt töötada ning oma ettevõtte edusse ja töötajate heaolusse panustada, vähendades samal ajal ka kontorikulusid. 

Technopolise töökohalahendused – Loome edul põhinevaid töökeskkondi

Kui palju ruutmeetreid Sinu ettevõte vajab? Milline üks hea töökoht välja näeb? Kas tegevusalal põhinev kontor on parem kui avatud planeeringuga kontor? Kas kõik töötajad vajavad isiklikku töökohta?

Kui Sinu ettevõte kavatseb uutesse ruumidesse kolida või praegust kontorit renoveerida, peaksid alustama oma ettevõtte ja töötajate vajaduste kaardistamisest. Suurepärane töökeskkond luuakse reaalsete inimeste vajadusi, mitte trende, silmas pidades.

Tulemuseks on inspireeriv ja tõhus töökoht, mis toetab Sinu töötajate sooritust ja heaolu. Suurepärased töökeskkonnad väljenduvad edukates ettevõttekultuurides.

Technopolise töökohalahenduste teenus koosneb kolmest komponendist, mida saab ka eraldi rakendada.

Analüüsimise etapi eesmärk on saada põhjalik ülevaade väljakutsetest, millega ettevõte silmitsi seisab, ja vajalikest muudatustest. Analüüsi käigus uuritakse töötaja sooritust parandada võivaid tegureid, näiteks töökeskkonna tüüpi. Seejärel koostatakse tulemuste põhjal tegevuskava.

Ettevõtte lähtepunkti võib kaardistada, kasutades selliseid meetodeid nagu ekspertide intervjuud, veebiküsitlused ja töötajaid kaasavad töötoad. Kui analüüs viiakse läbi seoses uutesse ruumidesse kolimisega, on soovitatav teha seda aegsasti enne uute ruumide väljavalimist ja rendilepingu sõlmimist, et analüüsi tulemusi võimalikult hästi ära kasutada.

Interjööri etapp on aktiivne etapp, mille käigus kasutatakse analüüsi, et teostada ettevõtte vajadustele vastavat disaini. See etapp viiakse läbi koostöös erinevate valdkondade ekspertidega. Samuti võetakse just siis vastu kõik ruumikasutust, mööblit ja sisekujundust puudutavad otsused. Võimalusel peaks selle etapiga tegelema enne uutesse ruumidesse kolimist.
Viimane etapp ehk tegutsemine hõlmab kõiki ruumides tehtavaid töid alates siseviimistluse uuendamisest kuni mööbli paigaldamise ja vana kontorimööbli taaskasutuseni. Samuti teostatakse selles etapis renoveerimisjärgne kvaliteedikontroll.

Kas pakub huvi?

Võta ühendust meie kohaliku müügimeeskonnaga või jäta kontaktisoov. Meie eksperdid võtavad Sinuga ühendust.

Kõik teenused ühest kohast

Technopolise töökohalahendused kohandatakse alati ettevõte ja selle töötajate individuaalsete vajadustega. Tööd, projektijuhtimine ja rakendamine tellitakse professionaalselt ja kogenud partnerilt.

Nii säästame Sinu ressursse ja aega.

 

Kui kõik lahendused ja teenused saadakse ühelt partnerilt, siis:

Säästad aega ja ressursse

Saad ligipääsu Technopolise partnervõrgustiku ulatuslikule oskusteabele ja kogemustele

Sulle eelnevalt kokkulepitud hindu ja kvaliteeti

Saame pakkuda Sinu ettevõtte vajadustele kõige paremini vastavaid lahendusi

Laadi alla juhend – Hea töökoha eelised

Käesolevast juhendist leiad sammust koosneva kontrolltabeli funktsionaalse töökoha täiustamiseks ja kujundamiseks. Tutvu ka hea töökoha poolt nii töötajatele kui ka ettevõtetele pakutavate eelistega.

Funktsionaalse töökoha eelised ettevõtetele

Uuringud on näidanud, et ebaefektiivne töökeskkond mõjutab töötaja sooritust, heaolu, motivatsiooni ja pühendumist, samas kui funktsionaalne töökeskkond parandab produktiivsust ja pühendumist ning ka üldist ettevõttekultuuri.

Ebaefektiivse töökeskkonna puudused Funktsionaalse töökeskkonna eelised
Kõrged kontorikulud ja palju varjatud kulusid. Kui ruumid ei ole kujundatud ettevõtte vajadusi silmas pidades, on ruumikasutus sageli ebaefektiivne ja ettevõte maksab ka tühja ruumi eest. Ruumi kasutatakse tõhusamalt ja kulud on madalamad. Hea disain tähendab üldiselt seda, et töötaja kohta kulub vähem ruumi ja puudub vajadus liiga suurte, enamasti tühjana seisvate koosolekuruumide järele.
 Produktiivsus on madal. Kui töökeskkond ja äriruumid ei toeta töötaja vajadusi, kannatab selle all töötajate sooritus ja nende entusiasm kaob.  Töötajatel on lihtsam töötada neile sobival viisil. Kui töökoht on kujundatud kasutajate tegelikke vajadusi silmas pidades, on lihtne motiveerida töötajaid kasutama uusi meetodeid ja tekitada neis meeskonnatunnet.
 Heaolu tööl on madal ja töölt puudumised on tavalised. Puudulik ergonoomika võib viia töölt puudumiseni haiguse tõttu, millega kaasnevad omakorda nii otsesed kui ka kaudsed kulud ettevõtjale. Töötajate sooritus paraneb. Kui töötajate mitmesuguseid kohustusi ja vajadusi arvesse võetakse ning igaks tegevuseks on olemas sobivad ruumid, suureneb ka produktiivsus.
 Töötajatel napib motivatsiooni. Töötajad, kes tunnevad, et ettevõtja eirab nende vajadusi, ei ole nii motiveeritud ega ettevõttele pühendunud kui töötajad, kes tunnevad, et ettevõtja panustab nende heaolusse.  Ettevõtte imago paraneb. Mugav kontor ja pühendunud töötajad jätavad võimalikele uutele töötajatele, klientidele ja partneritele ettevõttest positiivse mulje.
Parimaid töötajaid on raske leida. On raske meelitada ettevõttesse tipptasemel töötajaid, kui töökoht ei ole konkurentsivõimeline ja mugav. Töötajad tunnevad end paremini ja on tööandjale pühendunud. Funktsionaalne töökoht parandab töötajate heaolu. Töötajad on vähem stressis ja see omakorda tõstab nende produktiivsust ning lisaks tagab ka töötajate pühendumise ettevõtte eesmärkidele.