Ühiskasutatavad tööruumid?

Muutuvas töökultuuris mängivad olulist rolli paindlikkus ja võrgustumine. Mobiilsed töötajad otsustavad ise, kus ja millal nad töötada soovivad. Selline vaba, ent samas nõudlik töötamisviis nõuab kiiret infovahetust ja paindlikult korraldatud tööruume, mis on loodud toetama mobiilset elulaadi. Ühiskasutatavad tööruumid sobivad tõhusaks töötegemiseks ideaalselt.

UMA tööruumid?

UMA tööruumid on koht töö tegemiseks. See on teie kontori pikendus, mis suurendab mobiilsust ja paindlikkust ning loob paremad võimalused võrgustike tekkeks. UMA on Technopolise vastus muutuvale töökultuurile. UMA võrgustik 12 linnas võimaldab teie töötajatel ja ettevõttel valida endale töötamiseks kõige paremini sobiv asukoht. Ühe liikmelisusega saad enda käsutusse kõik UMA töökohad viies riigis.

Liikmelisus

Loe täpsemalt UMA liikmelisuspakettide ja nendega liitumise kohta. Tutvu ka meie ettevõttepakettidega.

Päevapilet

Kui vajad tööruumi vaid üheks päevaks või tunniks, sobib päevapilet kõige paremini. See on ka hea viis UMAga tutvumiseks.

Koosolekuruumid

Päev ilma koosolekuteta võib olla meeldivaks vahelduseks. Koosolekuks kohta valides tutvu meie koosolekuruumidega.

Ühiskasutatavad tööruumid – paindlikkus, tõhusus ja ühtekuuluvus

Üha vähem on töökohti, mis eeldavad pidevat kontoris viibimist ning üha rohkem on füüsilist tööd mittetegevaid inimesi, kes töötavad eemalt ja kellel on nüüd võimalus kolleegidega reaalajas interneti teel ühenduses olla. Selline töökorraldus puudutab sageli terveid meeskondi, mille liikmed asuvad erinevates linnades või isegi eri riikides. Loe lisaks

Unikaalne UMA

UMA tööruumid on midagi enamat kui tüüpilised ühiskasutatavad tööruumid. Liikmelisusega saad enda käsutusse kõik UMA töökohad viies riigis. Parempoolne video annab ülevaate UMA Esplanadist ja näitab, kuidas sinna pääseda.

Organise efficent meetings in UMA

In or just outside every UMA you will also find several options to have your meeting at, where everything just works. We have almost 300 meeting rooms to choose from. Read more about our meeting rooms here.

Kontaktinfo

Kontaktinfo

Kontaktinfo