Ülemiste City

Tutvu ühiskasutatavate tööruumidega

UMA by Technopolis Veel

Tallinn
Büroopinnad
Ülemiste

Büroopinnad

Technopolis Ülemiste pakub sobivaid bürooruume erineva suurusega ettevõtetele. Ükskõik, kas sinu ettevõte vajab pikaajalist kontorit või eelistab paindlikku tööruumide kasutamist, meie teeme töö tegemise võimalikult mugavaks ja aitame ettevõtetel kasvada.

UUSARENDUS: Lõõtsa 12 – Alexandre Liwentaali büroohoone

13-korruseline Alexandre Liwentaali büroohoone on seest praktiliselt mitmekesine ning
moodustab oma välisdisainilt ümbritsevate hoonete fassaadilahendustega ühtse visuaalse terviku.

Tutvu Ülemiste Citysse kerkiva uue büroohoonega: www.technopolis.ee/lootsa12

Hooned
11
Kaugus lennujaamast
700 m
Kaugus kesklinnast
3,5 km
Koosolekuruumid
7
Parkimiskohti
2280
Suurus jalgpalliväljakutes
9,8

Schedule an appointment

Ülemiste City

Ülemiste City eeliseks on hea asukoht – linnak paikneb Tallinnasse suubuvate suurte magistraalide Tartu maantee ja Peterburi maantee vahetus läheduses, 700 m kaugusel Tallinna lennujaamast ja 300 m kaugusel Ülemiste rongipeatusest ning vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Kõigist Tallinna linnaosadest pääseb Ülemiste Citysse ühistranspordiga.

Ülemiste City on loomingulist ja impulsiivsust soodustav, ainulaadne ning inspireeriv keskkond. Austamaks Eesti teadusajalugu saavad kõik Ülemiste Citysse rajatud uued või renoveeritavad hooned nime meie teaduse suurkujude järgi.

Miks kolida meie juurde?

Technopolis Ülemiste tipptasemel büroopinnad, lai teenuste valik ning linnakus toimuvad üritused ja seminarid aitavad ettevõtetel edu saavutada ja uusi ärikontakte hankida.

Technopolis Ülemiste pakub ettevõtetele laia valikut teenustest, mis hõlbustavad ettevõtte igapäevast toimimist, aitavad kokku hoida administratiivseid kulusid ning võimaldavad ettevõttel keskenduda oma peamisele tegevusele.