Ülemiste City

Tutvu ühiskasutatavate tööruumidega

UMA by Technopolis Veel

Tallinn
Koosolekuruumid
Ülemiste

Koosolekuruumid

Covid-19 viiruse leviku tõttu oleme valmis teie nõupidamised ümber broneerima ilma lisatasuta. Palun kirjutage meile meeting@technopolis.ee, enne kui otsustate oma ürituse tühistada.

Linnakus asub kaks konverentsikeskust Zappi ja Öpiku ning UMA ühistöötamisala.

Zappi konverentsikeskuse ja UMA aadress: Lõõtsa 6 (A või D sissepääs), 2. korrus.
Öpiku konverentsikeskuse aadress: Valukoja 8, 2. korrus.

Zappi ja Öpiku konverentsikeskuste tipptasemel seminari- ja koosolekuruumide inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks nõupidamisteks või koolitusteks. Soovi korral kantakse hoolt kohvipauside eest.

UMA tööruumid ja avatud kontori töökohad sobivad ideaalselt lühiajaliseks või keskendumist vajavaks töötegemiseks ning ärikohtumisteks. Mugavalt lähedal asub kohvik Triomphe ning maitsvat lõunasööki pakub samas majas restoran Dvigatel. UMA tööruume ja avatud kontori töökohti on võimalik rentida tunni-, päeva- ja kuuhinna alusel.

Koosolekuruumid

Zappi konverentsikeskuse tipptasemel seminari- ja koosolekuruumide inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks ärikohtumisteks, nõupidamisteks või koolitusteks. Soovi korral kantakse hoolt kohvipauside eest ning kohtumiseks on võimalik rentida video- ja telefonikonverentsiseadet.

Siin saate oma kasutusse lummava pargivaatega koosoleku-, seminari- ja tööruumid ning avatud kontori töökohad, mida on võimalik rentida vastavalt tunni, päeva või kuuhinna alusel.

Koosolekuruumide asukoht

Zappi konverentsikeskus ja UMA: Lõõtsa 6 (A või D sissepääs), 2. korrus.

Öpiku konverentsikeskus: Valukoja 8, 2. korrus.

Telli uudiskiri

Oleme 5 riigi 12 linnas asuva 278 koosolekuruumiga üks suuremaid konverentsiteenuste pakkujaid. Meie koosolekute uudiskiri sisaldab pakkumisi, päevakajalisi uudiseid ja kõike muud, mis muudab sinu koosolekud edukaks.

Loe, kuidas korraldada edukaid üritusi

Korraldame aastas üle 170 ürituse ning hoolimata sellest, kas tegemist on suursündmuse või väikese koosolekuga, peitub edu võti detailides. Laadi alla tasuta juhis “Kuidas korraldada edukaid üritusi” (pdf 4,9 mb).