Ülemiste City

Sul on küsimus?

Võta meiega ühendust

Oled eksinud?

Otsi juhiseid

Tallinn
Koosolekuruumid
Ülemiste

Koosolekuruumid

Linnaku keskel paiknevas Walter Zappi nimelises Lõõtsa 6 büroohoones asuvad Zappi konverentsikeskus ja UMA tööruumid ning avatud kontori töökohad.

Zappi konverentsikeskuse tipptasemel seminari- ja koosolekuruumide inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks nõupidamisteks või koolitusteks. Soovi korral kantakse hoolt kohvipauside eest ning kohtumiseks on võimalik rentida video- ja telefonikonverentsiseadet.

UMA tööruumid ja avatud kontori töökohad sobivad ideaalselt lühiajaliseks või keskendumist vajavaks töötegemiseks ning ärikohtumisteks. Mugavalt lähedal asub kohvik Triomphe ning maitsvat lõunasööki pakub samas majas restoran Dvigatel. UMA tööruume ja avatud kontori töökohti on võimalik rentida tunni-, päeva- ja kuuhinna alusel.

Koosolekuruumid

Zappi konverentsikeskuse tipptasemel seminari- ja koosolekuruumide inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks ärikohtumisteks, nõupidamisteks või koolitusteks. Soovi korral kantakse hoolt kohvipauside eest ning kohtumiseks on võimalik rentida video- ja telefonikonverentsiseadet.

Siin saate oma kasutusse lummava pargivaatega koosoleku-, seminari- ja tööruumid ning avatud kontori töökohad, mida on võimalik rentida vastavalt tunni, päeva või kuuhinna alusel.

Koosolekuruumide asukoht

Lõõtsa 6, 2. korrus (A või D sissepääs)

Telli uudiskiri

Oleme 5 riigi 12 linnas asuva 278 koosolekuruumiga üks suuremaid konverentsiteenuste pakkujaid. Meie koosolekute uudiskiri sisaldab pakkumisi, päevakajalisi uudiseid ja kõike muud, mis muudab sinu koosolekud edukaks.

Tutvu videokonverentsi korraldamise õpetusega

Videokonverentsid säästavad raha ja aega. Laadi alla tasuta juhis “Kuidas korraldada edukat videokonverentsi” (pdf 4,2 mb).

Loe, kuidas korraldada edukaid üritusi

Korraldame aastas üle 170 ürituse ning hoolimata sellest, kas tegemist on suursündmuse või väikese koosolekuga, peitub edu võti detailides. Laadi alla tasuta juhis “Kuidas korraldada edukaid üritusi” (pdf 4,9 mb).